Scroll to top
© 2020 / Temax
en pl

Profile z PCV – uniwersalne rozwiązanie

Profile z PCV znajdują swoje zastosowanie zarówno w domach prywatnych i mieszkaniach. Oferowane przez nas profile z PCV to uniwersalne rozwiązanie, które sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Najczęściej profile PCV wykorzystywane są jako elementy wykończeniowe, ale również konstrukcyjne. Można wykorzystać je na przykład jako listwy do kafelek, ale również jako maskownice do kabli. Dzięki zastosowaniu profili uzyskamy nie tylko schludny wygląd, ale również możliwość zabezpieczenia pewnych newralgicznych miejsc.

Rurki plastikowe od Temax

Rurki plastikowe znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, jak i domach naszych klientów. Plastikowe rurki doskonale sprawdzają się w wszelkiego rodzaju instalacjach, szczególnie dzięki swoim właściwościom. Plastikowe rurki nie przewodzą prądu, są odporne na korozję, wilgoć oleje, kwasy, warunki atmosferyczne czy nawet chemikalia. Co więcej rurki przezroczyste nie rzucają się w oczy, dzięki czemu z łatwością można wkomponować je w aranżację, nie zaburzając estetyki. Plastikowa rurka będzie doskonałym rozwiązaniem. Zachęcamy do kontaktu – wykonamy rurki przezroczyste dopasowane do potrzeb każdego klienta!

Rurki z PCV

Kolorowe rury z PCV będą świetnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na oddzieleniu i rozróżnieniu różnego rodzaju przewodów. Kolorowe rury z PCV cechują się ogromną wytrzymałością na substancję, korozję a także nie przewodzą prądu przez co są jednym z bezpieczniejszych wyborów. Plastikowa rura przezroczysta sprawdzi się natomiast wszędzie tam, gdzie nie chcemy zaburzać aranżacji.

Cienkie rurki do zadań specjalnych

Cienkie rurki dedykowane materiałom reklamowym? W naszej ofercie znajdziesz również rurki o mniejszej średnicy, idealnie sprawdzające się do lekkich i delikatnych materiałów. Wybierz cienkie rurki pośród naszych produktów i ciesz się minimalistycznych, delikatnym designem! Cienkie rurki dostępne w Temax sprawdzą się również w dziedzinach takich jak budownictwo czy montaż. Plastikowa rurka o malej średnicy doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie estetyki.

W naszej ofercie między innymi: rurka plastikowa 5 mm, rurka przeźroczysta 6 mm, rurka PCV 8 mm, rura PCV 10 mm, rurka plastikowa 10 mm, rurki plastikowe, kolorowe, przezroczyste i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź również: fiszbiny do rolet