Scroll to top
© 2020 / Temax
en pl

Patyczki do rolet rzymskich

Patyczki do rolety rzymskiej odpowiedzialne są za odpowiedni i estetyczny wygląd samych rolet. Fiszbiny usztywniają roletę rzymską, przez do zakładki powstałe ze złożonych materiałów układają się w proste i równe fałdy. Co więcej pręty transparentne nie rzucają się w oczy, przez co nie zaburzają estetyki samych rolet. Patyczki do rolet rzymskich (fiszbiny) sprzedawane są w odcinkach dociętych zgodnie z życzeniem klienta.

W naszym sklepie – opierając się na wymiarach – znajdziesz odpowiednie patyczki do rolet rzymskich, które sprawią, że twoje okna będą prezentować się niezwykle dobrze, a ciebie z pewnością będzie cieszyć efekt, który uzyskasz!

Fiszbiny do rolet od Temax

Jak wiadomo, fiszbiny do rolet rzymskich sprawiają, że tkanina prezentuje się niezwykle dobrze, a także osłania okno w sposób prawidłowy. Fiszbiny do rolet dostępne w Temax pozwalają na dopasowanie produktu do oczekiwań klienta i wymiarów samej rolety.

Fiszbiny do rolet rzymskich – jak je dopasować?

Elementy jakimi są fiszbiny do rolet rzymskich wymagają jednak ustalenia odpowiednich wymiarów – tylko wtedy będą prezentować się bez najmniejszego zarzutu! Fiszbiny do rolet, które są odpowiednio dopasowane spełniają swoje zadanie i nadają charakteru aranżacji. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia – pomożemy ustalić ilość, rozmiary i rodzaj fiszbin do rolet.

Szprosy do rolet wysokiej jakości

Rolety rzymskie nadają wnętrzom przytulnego, a zarazem eleganckiego wyglądu. Chronią również przed ostrym słońcem, szczególnie podczas letnich i ciepłych dni. Aby jednak rolety działały prawidłowo, należy dopasować do nich nie tylko odpowiednie karnisze, ale również szprosy do rolet. Produkowane w Temax szprosy do rolet rzymskich wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mogą one służyć przez niezwykle długi czas. Wśród naszych produktów każdy znajdzie coś dla siebie, a my chętnie pomożemy! Sprawdź nasze szprosy do rolet rzymskich i ciesz się wysoką jakością i niepowtarzalnym designem.

Obciążniki do rolet rzymskich prosto od producenta

Obciążniki do rolet rzymskich pozwalają im elegancko i schludnie zwisać, dzięki czemu ich wygląd staje się ozdobą nie tylko dla okna, ale również domu! Aby roleta rzymska w pełni spełniała swoją funkcję, konieczne jest założenie obciążników do rolet rzymskich w celu usztywniania – tkanina będzie w odpowiedni sposób współgrać z przestrzenią okienną. W roletach wykonanych z delikatnego i bardziej zwiewnego materiału zalecane są nieco delikatniejsze obciążniki. 

Potrzebujesz odpowiedniego rozmiaru obciążnika dla swoich rolet rzymskich? Złóż indywidualne zamówienie na obciążniki do rolet mierząc szerokość rolety – podany wymiar będzie wyznacznikiem rozmiaru obciążnika. Dopasujemy go zgodnie z życzeniem klienta. Zapraszamy!

Sprawdź również: kolorowe rurki, cienkie rurki i profile z PCV