Scroll to top
© 2020 / Temax
en pl

Akcesoria reklamowe od producenta Temax

Producent Temax oferuje szeroki wybór akcesoriów reklamowych dedykowanych w dużej mierze materiałom POS. Nasze produkty można dopasować pod kątem własnych potrzeb, a rozbudowany asortyment sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Cienkie rurki, kolorowe – wybór jest ogromny!

Kolorowe rurki w Temax

Kolorowe rurki doskonale sprawdzą się w prezentacji materiałów reklamowych. Skład zestawu, w którym znajdziemy kolorowe rurki, uchwyty na balony oraz systemy do wiatraczków to doskonały wybór, aby zaprezentować się w ciekawy sposób! Co więcej, kolorowe rurki podkreślą walory danego produktu, jednocześnie nadając mu zupełnie innego charakteru. Kolory rurek można dopasować pod kątem własnej identyfikacji wizualnej czy koloru przewodniego danego eventu. Zastanawiasz się nad doborem odpowiednich rurek? Sprawdź produkty z naszej listy – kolorowe rurki czekają!

Rurki reklamowe dopasowane do Twoich potrzeb

Nasza oferta pozwala na dopasowanie rurek pod względem długości – możesz dopasować je do swoich potrzeb. Kolorowe rurki, cieńsze, grubsze, uchwyty do wiatraczków i wiele innych – wszystko to czeka na ciebie w Temax! Wyślij nam wiadomość, my skontaktujemy się z Tobą! Wystarczy napisać, która rurka jest Ci niezbędna – nasz sklep udzieli wszelkich informacji na jej temat oraz pomoże w dopasowaniu odpowiednich produktów. Kolorowe rurki będą doskonałym rozwiązaniem dla eventów dedykowanych najmłodszym, z kolei cieńsze rurki sprawdzą się w subtelnych i delikatnych instalacjach. Zapraszamy do naszego asortymentu – każdy wybierze coś dla siebie.

Sprawdź również: obciążniki do rolet